Naujienos

ARTI su Agne Sunklodaite

2023 11 13

Trečiajame „Arti“ susitikime Juozo Miltinio dramos teatro aktorius Mindaugas Ancevičius kalbins artėjančios premjeros – spektaklio „Vaiduoklių laivas“ režisierę Agnę Sunklodaitę.

Agnė Sunklodaitė (g. 1972 m.) – teatro režisierė, teatro ir kino aktorė, inscenizacijų autorė. 1997 m. baigė aktoriaus-filologo specialybės bakalauro studijas Vilniaus universitete (kurso vadovai – Nijolė Gelžinytė ir Aidas Giniotis), o 2010 m. – teatro režisūros magistro studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje (kurso vadovas – Rimas Tuminas). A. Sunklodaitė yra viena iš „Labaiteatro“ įkūrėjų, ilgametė Keistuolių teatro aktorė bei režisierė. Menininkės biografijoje daugiau nei 20 režisuotų spektaklių įvairiuose teatruose: Kauno valstybiniame dramos teatre, „Labaiteatre“, Vilniaus mažajame teatre, Vilniaus senajame teatre, Keistuolių teatre, Bialystoko (Lenkija) lėlių teatre. Dauguma režisierės kuriamų spektaklių skirti vaikams. Du spektakliai, sukurti Kauno valstybiniame lėlių teatre  –  „Žiogas Zigmas Žalgirio mūšyje“ (2014 m.) ir „Pūgos durys“ (2016 m.) – buvo nominuoti „Auksiniam scenos kryžiui“.

„Arti“ – tai susitikimai su menininkais, kuriančiais Panevėžyje.

Režisieriai, dailininkai, kompozitoriai, choreografai, aktoriai ir kiti menininkai, nuolat atvykstantys kūrybai mūsų teatre, ne tik išleidžia čia premjeras, bet ir įkvepia mūsų kolektyvą, padeda mums augti, įgyti naujų žinių ir įgūdžių, plėsti savo pasaulėvaizdį.

Atėjo metas pripažinti, jog nėra sąžininga mėgautis tuo užsidarius repeticijų salėje. Todėl kviesime jus atviriems susitikimams su išskirtiniais menininkais, kurie bent kelis mėnesius būna taip ARTI mūsų.

Susipažinti su Agne iš ARTI galėsite lapkričio 26 d. 16 val. Juozo Miltinio dramos teatro fojė.

Renginys NEMOKAMAS.