Naujienos

ARTI su Jonu Kuprevičiumi

2023 04 24

Ketvirtajame „Arti“ susitikime teatro meno vadovas Aleksandras Špilevoj kalbins artėjančios premjeros – spektaklio „Camino Real“ – režisierių Joną Kuprevičių.
Jonas Kuprevičius – jaunosios kartos režisierius. Nuo 2017 m. mokosi teatro meno (režisūros) bakalauro kurse Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje (kurso vadovai Oskaras Koršunovas ir Gintaras Varnas). „Camino Real“ bus antrasis režisieriaus darbas Lietuvos profesionaliojo teatro scenoje – šiemet Kauno kameriniame teatre įvyko pirmoji režisieriaus premjera ,,Baseinas. Be vandens“ (pagal to paties pavadinimo Mark Ravenhill pjesę).
Susipažinti su Jonu iš ARTI galėsite gegužės 2 dieną 18 valandą Juozo Miltinio dramos teatro fojė.
Renginys NEMOKAMAS.
____________________________________
„Arti“ – tai susitikimai su menininkais, kuriančiais Panevėžyje.
Režisieriai, dailininkai, kompozitoriai, choreografai, aktoriai ir kiti menininkai, nuolat atvykstantys kūrybai mūsų teatre, ne tik išleidžia čia premjeras, bet ir įkvepia mūsų kolektyvą, padeda mums augti, įgyti naujų žinių ir įgūdžių, plėsti savo pasaulėvaizdį.
Nėra sąžininga mėgautis tuo užsidarius repeticijų salėje, todėl ir vėl kviesime jus atviriems susitikimams su išskirtiniais menininkais, kurie bent kelis mėnesius būna taip ARTI mūsų.