Naujienos

„Colours of Bubbles” persikelia į laukinius Vakarus: pristato kūrinį iš spektaklio garso takelio

2023 02 10

Ypatingas režisieriaus Aleksandro Špilevojaus ir grupės „Colours of Bubbles” tandemas tęsia bendrus darbus. Šiandien grupė skelbia apie vasario 22 dieną skaitmeniniu ir vinilo plokštelės formatais išleidžiamą spektaklio „Šv. Speigas” garso takelį bei pristato vieną jo dainų – „Cowboy Song”. 

Garso takelio kūrimas tragikomiškam, meilės ir laisvės idėjų sankirtą su žmogaus nuodėmingumu nagrinėjančiam spektakliui „Šv. Speigas” – trečiasis „Colours of Bubbles” ir A. Špilevojaus bendardarbiavimo rezultatas.

Pirmą kartą juos suvedė spektaklis-koncertas „Neišmoktos pamokos”, taip pat A. Špilevojus režisavo grupės koncertą-filmą „Untold Story Chapter 2”.

„Džiaugiamės, jog Aleksandras atvedė mus į teatro sceną. Darbas kartu vyksta sklandžiai – vieni kitus suprantame, jis mato mūsų stipriąsias puses bei žino, ko gali iš mūsų reikalauti. Mums tai – įdomi patirtis, kurią pritaikome ir savo kūryboje”, – teigia „Colours of Bubbles” nariai.

Nuo pat grupės kūrybinio kelio pradžios kantri ir western muzikos žanrams simpatizuojančiai bei jų elementus savo kūryboje pritaikančiai grupei, pagal Quentino Tarantino filmą „Grėsmingasis aštuonetas” pastatyto spektaklio „Šv. Speigas” garso takelio kūrimas tapo dar viena proga jais eksperimentuoti.

„Šio spektaklio muzika nukelia klausytojus į vaikystės žaidimų ir fantazijų pasaulį, kuriame mes apsiginkluodavome plastmasiniais revolveriais ir ėjome kovoti prieš viso pasaulio blogį. Čia susipina tradicinis tolimųjų laukinių Vakarų skambesys ir itin šiuolaikiškas elektrinių gitarų džeržgesys”, – garso takelį apibūdina režisierius A. Špilevojus.

Nors pilnas spektaklio garso takelis bus išleistas po kelių savaičių – vasario 22 dieną, šiandien grupė pristato vieną jo dalių: dainą „Cowboy Song” bei jai sukurtą vaizdo klipą.

Spektaklio bei vaizdo klipo režisierius A. Špilevojus šiame klipe atskleidžia spektaklio „Šv. Speigas” bei Juozo Miltinio dramos teatro uždangą. Pasak jo, vaizdo klipas atskleidžia, koks nenuspėjamas gali būti likimas ir primena apie akimirkas, kai tenka sau pripažinti, jog toli gražu ne viskas šiame gyvenime yra mūsų rankose.

„Žiūrėdami teatre filmuotą klipą, žmonės galės mėgautis išskirtine, itin teatrališka jo estetika, primenančią senuosius kino filmus, kurtus specialiuose kino paviljonuose”, ­– priduria režisierius.

Akyliausi vaizdo klipo žiūrovai vaizdo klipe galės išvysti ir į laukinių Vakarų salūną užklydusius grupės „Colours of Bubbles” narius.

„Cowboy Song” jau dabar galima išgirsti visose skaitmeninėse muzikos klausymo platformose, o jau visai netrukus, vasario 22 dieną, jose bei vinilo plokštelėje nuguls ir visas spektaklio „Šv. Speigas” garso takelis.

„Šio garso takelio atsiradimas vinilo plokštelėje ir skaitmeninėje erdvėje taps didele dovana „Šv. Speigo“ žiūrovams, kurie galės išsinešti dalį pamatyto spektaklio jausmų į savo namus”, – teigia režisierius A. Špilevojus.

„Colours of Bubbles” persikelia į laukinius Vakarus: pristato kūrinį iš spektaklio garso takelio - LRT