Naujienos

Kviečiame į sezono uždarymo šventę TEATRO PIKNIKĄ

2022 06 06

Kviečiame į tradicija tapusią, jau trečius metus Paliūniškio dvaro sodyboje rengiamą sezono uždarymo šventę – „Teatro pikniką“!

Piknike Jūsų lauks koncertinė programa ir įvairios veiklos, skirtos tiek vaikams, tiek suaugusiems: magiškų zefyrų kepimas, aktorinio grimo ir butaforijos gamyba, tradicinis vaikščiojimas lynu, gardžiausių blynų kepimas, smagios sporto rungtys, „Gym+“ Combat treniruotė ir daug kitų veiklų, žaidimų ir pramogų.

Panevėžio muzikinis teatras Jums turi paruošęs edukacinę programą „Muzikinė mįslė“, kuri ne tik supažindins su pučiamųjų orkestro muzikos instrumentais bei atskirų instrumentų skambesiu, bet ir netradicine forma lavins dalyvių klausą, pritaikant įvairius muzikos garsus. Programa skirta visai šeimai!

Renginys nemokamas, tad belieka pasiruošti tikram piknikui ir atsinešti gerą nuotaiką!

Laikas: birželio 12 d. (sekmadienis) 14 val.
Vieta: Paliūniškio dvaro sodyba (Vabalninko gatvė 1, Paliūniškio k.)
Aprangos kodas – vasarinis, neįpareigojantis.
Atvykimas – dėl riboto vietų skaičiaus stovėjimo aikštelėje, labai kviečiame atvykti į pikniką DVIRAČIAIS.
Ką pasiimti: pledą, užkandžių, gėrimų, saulės akinius ir kepurę arba lietpaltį ir botus (sekti orų prognozes), priemones nuo uodų, kelis eurus, jei norėsite paragauti „Solidarumo kavos“ ruošiamų naujų vasarinių gėrimų.

Susitikime prisiminti pralėkusį dar vieną teatro sezoną bei pasitikime vasarą gamtoje drauge su Juozo Miltinio dramos teatro ir Panevėžio muzikinio teatro kūrybinėmis komandomis!

Renginio partneriai: Panevėžio muzikinis teatras, futbolo klubas „Panevėžys“, sporto klubas „Gym+“, animatoriai „Pasaka be galo“, „Solidarumo kava“.
Renginio rėmėjai: Paliūniškio dvaro sodyba, „Kalnapilio-Tauro grupė“.