Naujienos

Juozo Miltinio dramos teatras kviečia į pikniką!

2024 05 31

Juozo Miltinio dramos teatras kviečia sezoną palydėti su jau kasmetine tradicija tapusiu „Teatro pikniku“! Piknikas vyks birželio 16 d. 14 val. Panevėžio miesto dailės galerijos vidiniame kiemelyje (Respublikos g. 3).

Šių metų pikniko tema: vintažinė mada. Kviečiame pasikuisti spintose ieškant 8 dešimtmečio rūbų, puoštis ir drąsiai eksperimentuoti. Lauksime visų – nuo elegantiškų porų iki hipių bei rokenrolo dievaičių! Geriausiai apsirengusių laukia staigmenos.

Pikniko metu vyks muzikiniai pasirodymai, žaidimai, pokalbiai su aktoriais, kviesime susipažinti su „Mažas draugas“ šuniukais, o taip pat pirmuosius sužinoti apie būsimo sezono premjeras.

Šiemet renginyje kaip ir visad bus galima įsigyti „Solidarumo kavos“ gėrimų, tačiau nebus prekiaujama maistu, tad kviečiame prisiminti tikro pikniko linksmybes: atsinešti pintines su užkandžiais, griebti pledus, ir džiaugtis vasariška saule!

Renginys nemokamas.

„Teatro pikniko“ draugai: Panevėžio miesto dailės galerija, „Kalnapilio-Tauro grupė“, socialinis verslas „Solidarumo kava“, gyvūnų prieglauda „Mažas draugas“, Aukštaitijos internetinė naujienų agentūra AINA, naujienų portalas „Jūsų Panevėžys“, Panevėžio plėtros agentūra „PanevėžysNow“.