Naujienos

2020-ųjų Metų panevėžietis – Aleksandr Špilevoj!

2021 01 21

Nuotoliniu būdu vakar (2021.01.20) vykusiame posėdyje bendru sutarimu buvo išrinkti 2020-ųjų Metų panevėžiečiai.

„Dėkoju visiems siūliusiems įvairiose srityse pasižymėjusius miestiečius. Jūsų pateiktų kandidatų gausa tik dar kartą įrodo, kad Panevėžyje gyvena aktyvūs, talentingi, kuriantys ateities miestą gyventojai. Sveikinu kiekvieną kandidatą – jau buvimas šiame sąraše yra svarbus Jūsų įvertinimas. Komisijai teko iš tokio gausaus garbingų kandidatų būrio išrinkti 5 labiausiai miestui nusipelniusius žmones. Atsižvelgėme ir į asmeninius pasiekimus, ir į jų atstovaujamas sritis, dėmesį skiriant toms, kurios turėjo įveikti didžiausius pandemijos sukeltus iššūkius“, – sako Panevėžio miesto meras, Metų panevėžiečių komisijos pirmininkas Rytis Račkauskas.

2020-ųjų Metų panevėžiečiais tapo Respublikinės Panevėžio ligoninės gydytojas chirurgas Rimvydas Tumas, Panevėžio švietimo centro direktorė Asta Malčiauskienė, UAB „Naftėnas“ generalinis direktorius Dainius Janėnas, Panevėžio Juozo Miltinio dramos teatro meno vadovas, režisierius Aleksandras Špilevojus ir aktorius, renginių vedėjas Gintaras Mikalauskas.

Režisieriui, aktoriui, J. Miltinio dramos teatro meno vadovui A. Špilevojui apdovanojimas skirtas už profesionalumą, meninių idėjų originalumą, gebėjimą suburti ir įkvėpti komandą, darbštumą, empatiją, ryžtingumą ir iniciatyvumą.