Naujienos

Naujasis Juozo Miltinio dramos teatro sezonas – su pliuso ženklu

2021 08 28

Dar nepasibaigus vasarai, Juozo Miltinio dramos teatre verda darbas: rugpjūčio 26 d. Miltinio laboratorijos erdvėje buvo atidaryta jaunų panevėžiečių menininkų Pauliaus Jakubėno, Sauliaus Požersko ir Deivido Tepcovo garso ir vaizdo instaliacija „Perspective“ ir intensyviai ruošiamasi naujajam sezonui, rašoma pranešime spaudai.

Jame – naujos ir praėjusį pavasarį pasirodžiusios premjeros, edukacinės veiklos ir susitikimai su panevėžiečiais arba iš Panevėžio kilusiais menininkais ir kultūros atstovais.

Tradiciškai rugsėjo 1-oji teatre skirta mažiesiems žiūrovams. Šiemet jie kviečiami išvysti drąsiai svajoti kviečiantį spektaklį – režisierės Živilės Mičiulytės „Tikras pasakas“. Išskirtinis įvykis panevėžiečių laukia rugsėjo 16 ir 17 d. Dvi dienas vyks Panevėžio teatrui ir Juozo Miltinio palikimui skirta konferencija „80+“. Tai renginys, skirtas JMDT 80-mečiui. Nors 80 metų teatrui sukako pernai, dėl pandemijos nepavyko deramai paminėti šios reikšmingos sukakties. „80+“ – tai konferencija ir kultūros renginys, sujungsiantis mokslinius tyrimus ir gyvąją teatro istoriją. Konferencijoje pranešimus skaitys teatrologai ir Juozo Miltinio palikimo tyrinėtojai, prisiminimais dalinsis su šiuo režisieriumi dirbę ir apie jį tik girdėję aktoriai.

Daugiau skaitykite: https://bit.ly/15min-naujasis-teatro-sezonas