Naujienos

Projekte „Miltinis ant ryšio“ – šventinės staigmenos teatro žiūrovams

2020 12 01

Nukėlęs planuotas premjeras, Juozo Miltinio dramos teatras nenori prarasti ryšio su savo žiūrovais, todėl kviečia įsitraukti į virtualų projektą „Miltinis ant ryšio“. Kasdien visą gruodį teatro gerbėjų lauks staigmenos skirtingose interneto platformose – „Youtube“, „Spotify“ ir Juozo Miltinio dramos teatro feisbuko paskyroje. Projektą sudaro penkios dalys: Advento kalendorius, audioknygos, pjesių skaitymai „Drama per ekraną“, interviu serija „Teatro cechai“ ir tinklalaidės „Po scena“, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Advento kalendorius – tai vaikams skirta rubrika. Kiekvieną dieną mergaitė Urtė iš spektaklio „Tikros pasakos“ susitiks su kitų Juozo Miltinio dramos teatro spektaklių personažais ir kvies žaisti bei mokytis kartu. Be to, vaikai galės klausytis skirtingų JMDT aktorių įskaitytų knygų. Tarp audioknygų, žinoma, bus įskaitytų literatūros kūrinių, skirtų ir suaugusiems. Naujus įrašus planuojama pristatyti du kartus per savaitę.

„Drama per ekraną“ primins anksčiau teatre statytas pjeses ir pasiūlys susipažinti su naujais kūriniais scenai. Gruodį įvyks pirmasis skaitymas – tai bus Nataljos Vorožbit „Saša, išnešk šiukšles“. Kitais metais planuojama skaitymus tęsti.

Interviu „Teatro cechai“ – tai pokalbiai skirtingose teatro vietose su „nematomų“ profesijų atstovais – pastatymų dalies darbuotojais, kostiumininkais, rekvizitoriais, net staliumi ir suvirintoju. Šį projektą taip pat ketinama plėtoti ir 2021 m. O tinklalaidės „Po scena“ kvies klausytis režisieriaus Aleksandro Špilevojaus ir aktoriaus Tado Gryn pašnekesių su įvairiais teatro svečiais.

DAUGIAU SKAITYKITE ČIA